Class 4A

First Round: Tuesday, Nov. 7

Bishop Shanahan 3, Nazareth 1

Archbishop Carroll 3, Pennsbury 0

Exeter Twp. 3, Upper Merion 2

Parkland 3, Perkiomen Valley 1

Garnet Valley 3, Hempfield 2

Armstrong 3, Allderdice 0

Seneca Valley 3, State College 0

North Allegheny 3, Cumberland Valley 0

Quarterfinals: Saturday, Nov. 11

Bishop Shanahan 3, Archbishop Carroll 1

Parkland 3, Exeter Twp. 2

Garnet Valley 3, Armstrong 0

North Allegheny 3, Seneca Valley 0

Semifinals: Tuesday, Nov. 14

Bishop Shanahan 3, Parkland 2

North Allegheny 3, Garnet Valley 2

Championship: Saturday, Nov. 18

At Richland High School, 5

1-1 Bishop Shanahan (25-0) vs. 7-1 North Allegheny (17-0)

Class 3A

First Round: Tuesday, Nov. 7

Pope John Paul II 3, Cardinal O'Hara 2

West York 3, Greater Nanticoke 0

Garden Spot 3, Archbishop Wood 0

Allentown CC 3, Merion Mercy 0

Palmyra 3, Academy at Palumbo 0

Montour 3, DuBois 0

Knoch 3, Somerset 0

General McLane 3, Thomas Jefferson 2

Quarterfinals: Saturday, Nov. 11

West York 3, Pope John Paul II 1

Allentown CC 3, Garden Spot 0

Montour 3, Palmyra 0

Knoch 3, General Lane 0

Semifinals: Tuesday, Nov. 14

Allentown CC 3, West York 2

Knoch 3, Montour 2

Championship: Saturday, Nov. 18

At Richland High School, 3

11-1 Allentown CC (22-3) vs. 7-1 Knoch (19-0)

Class 2A

First Round: Tuesday, Nov. 7

Delone Catholic 3, Masterman Charter 0

Holy Redeemer 3, North Penn-Liberty 0

New Hope-Solebury 3, Bishop McDevitt 0

West Shamokin 3, North Star 1

Beaver 3, Sharpsville 0

Serra Catholic 3, Kane 0

Freeport 3, Bald Eagle 0

Corry 3, Avonworth 1

Quarterfinals: Saturday, Nov. 11

Delone Catholic 3, Holy Redeemer 0

West Shamokin 3, New Hope-Solebury 2

Beaver 3, Serra Catholic 1

Freeport 3, Corry 1

Semifinals: Tuesday, Nov. 14

Delone Catholic 3, West Shamokin 0

Freeport 3, Beaver 1

Championship: Saturday, Nov. 18

At Richland High School, 1

3-1 Delone Catholic (20-0) vs.  7-2 Freeport (18-1)

Class 1A

First Round: Tuesday, Nov. 7

Marian Catholic 3, Canton 0

Sacred Heart 3, Halifax 0

Covenant Christian 3, Blue Ridge 0

Bishop Carroll 3, Berlin Brothersvalley 0

Clarion Area 3, Bishop Canevin 2

Northern Cambria 3, AC Valley 2

Otto-Eldred 3, Frazier 1

Maplewood 3, Our Lady of Sacred Heart 0

Quarterfinals: Saturday, Nov. 11

Marian Catholic 3, Sacred Heart 0

Bishop Carroll 3, Covenant Christian 0

Clarion Area 3, Northern Cambria 1

Maplewood 3, Otto-Eldred 0

Semifinals: Tuesday, Nov. 14

Marian Catholic 3, Bishop Carroll 1

Maplewood 3, Clarion 0

Championship: Saturday, Nov. 18

At Richland High School, 11 a.m.

11-1 Marian Catholic (23-0) vs. 10-1 Maplewood (22-4)

0
0
0
0
0

Load comments